זירת התרסקות הרכבל ממעוף המסוק vigili del fuoco זירת התרסקות הרכבל שירות הכבאות והצלה באיטליה | אבל בינתיים המגמה חיובית, ואם המצב ימשיך כך גם מחר - ננסה לנתק אותו מצינורות ההנשמה" |
---|---|
התובעת המקומית אולימפיה בוסי הממונה על חקירת האסון אמרה כי החשד נגדם הוא שהיו מודעים למעשה שהבלם ברכבל לא היה פעיל מאז 26 באפריל, היום שבו הקו נפתח מחדש אחרי השבתה ממושכת בתקופת הקורונה | שולח קירבה ותנחומים מכל הלב למשפחות הקורבנות" |
אירוע זה היה אסון הרכבל הקטלני ביותר באיטליה מאז בשנת , שבו נהרגו 20 בני אדם | הקרון התגלגל מספר פעמים מטה במורד ההר ונבלם כאשר פגע בקבוצת עצים |
---|---|
איתן בן ה-5 התעורר מהתרדמת עוד דווח אתמול כי השורד היחיד מהאסון, איתן בן ה-5, פקח את עיניו אחרי כמה ימים שבהם היה מורדם | על פי הדיווחים הכבל של הרכבל נקרע מסיבה שטרם הובהרה בגובה של כ-300 מטר מהפסגה |
ההרוגים האחרים באסון הם שני זוגות איטלקים, זוג איטלקי נוסף ובנם בן חמש, ואיטלקיה ובן זוגה האיראני.
29הותרו לפרסום שמות ההרוגים הישראלים באסון הרכבל באיטליה, שבו נספו 14 איש מתוך ה-15 שהיו בקרון שקרס | |
---|---|
במקביל, אתר האיטלקי "לה רפובליקה" דיווח פרטים נוספים על שהביאו את התביעה להחליט על מעצר שלושת הבכירים בחברה שמפעילה את הרכבל | חלק מן האבדות בנפש נגרמו מכך שאנשים הושלכו מהקרון תוך כדי נפילתו |